Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
JAAP WEYAND
BOTEN IN DE GARCHT
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP KARTON IN DE MAAT 32 X 40 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER JAAP WEYAND
GEKADERD IN EEN OUDE HOUTEN LIJST IN DE MAAT 43 X 52 CM
ZEER GOEDE STAAT
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Heure de début | 23-11-2015 à 20:29 |
Heure de fin | 29-11-2015 à 21:29 |