Anton Pieck - Signiertes Buch „The Woodcutter“ sowie ein Kalender und ein loser Holzschnitt
Pablo Picasso - Composition 1948 grosse Original-Farblithographie School Prints
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1951 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 29 x 23 cm (h x b) |
Passepartout | 49 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 |
Zeer mooie ets van de Frans kunstenaar Jacques Houplain, die vooral geroemd werd om zijn graveerwerk. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (15/50), gemonogrammeerd in de plaat, in verso met potlood getiteld. Achterop het passe-partout zit een label met de herkomst: Kunsthandel Santee Landweer, Amsterdam (1951). In zeer goede conditie. Het blad kan eenvoudig uit het passe-partout worden gehaald.
Afmetingen: 49cm x 35cm (incl. passe-partout), 35cm x 26cm (blad), 29cm x 23cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper. Bij ophalen krijgt de koper het werk inclusief passe-partout. Bij verzending zal het blad los verzonden worden, m.a.w. het blad zal uit het passe-partout gehaald worden.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 31-5-2022 um 11:20 |
Endzeit | 13-6-2022 um 19:33 |