Peter Klashorst - Acrylique sur toile, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Fleur du DESERT
Philippe de Cantillon - Château de Heeze (Amusements du Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Vase rouge à décor de fleurs
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1951 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Animaux |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 29 x 23 cm (h x l) |
Passe-partout | 49 x 35 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50 |
Zeer mooie ets van de Frans kunstenaar Jacques Houplain, die vooral geroemd werd om zijn graveerwerk. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (15/50), gemonogrammeerd in de plaat, in verso met potlood getiteld. Achterop het passe-partout zit een label met de herkomst: Kunsthandel Santee Landweer, Amsterdam (1951). In zeer goede conditie. Het blad kan eenvoudig uit het passe-partout worden gehaald.
Afmetingen: 49cm x 35cm (incl. passe-partout), 35cm x 26cm (blad), 29cm x 23cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper. Bij ophalen krijgt de koper het werk inclusief passe-partout. Bij verzending zal het blad los verzonden worden, m.a.w. het blad zal uit het passe-partout gehaald worden.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-5-2022 à 11:20 |
Heure de fin | 13-6-2022 à 19:33 |