Zaidong Zheng - Drei handsignierte Siebdrucke: Mutter mit Kind, Zirkus I, II
C.A.V. van Diggelen - Landschaft mit Mutter und Kindern
Willem Witsen - Torfschiffe in der Oude Schans
Jahr | 1964 |
Stil | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jacques Slegers(1936-2000).
Veelzijdig kunstenaar met diverse opleidingen:
Academie in Salzburg onder leiding van Oscar Kokoschka.
Academie voor beeldende kunsten te Tilburg.
Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen.
Studie te Parijs.
Prachtig kleurrijk werk op papier.
In het echt nog mooier dan op de foto's.
Vroeg werk:ruim 50 jaar geleden gemaakt en in zeer goede staat.
Galerieprijs voorheen:1400 euro.
Opsturen in overleg(goed verpakt en met track en trace volgcode).
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Mierlo, Niederlande |
Startzeit | 26-6-2018 um 11:35 |
Endzeit | 3-7-2018 um 22:57 |