Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Marcel van Hoef - De bekende wereld
Jef Diederen - Olieverf op doek: Provence III - 1984 (heeft in museum Jan gehangen!) + boek
Jaartal | 1964 |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jacques Slegers(1936-2000).
Veelzijdig kunstenaar met diverse opleidingen:
Academie in Salzburg onder leiding van Oscar Kokoschka.
Academie voor beeldende kunsten te Tilburg.
Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen.
Studie te Parijs.
Prachtig kleurrijk werk op papier.
In het echt nog mooier dan op de foto's.
Vroeg werk:ruim 50 jaar geleden gemaakt en in zeer goede staat.
Galerieprijs voorheen:1400 euro.
Opsturen in overleg(goed verpakt en met track en trace volgcode).
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland | ||
Objectlocatie | Mierlo, Nederland |
Starttijd | 26-6-2018 om 11:35 |
Eindtijd | 3-7-2018 om 22:57 |