Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 37 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jacques Slegers(1936-2000).
Veelzijdig kunstenaar met diverse opleidingen:
Academie in Salzburg onder leiding van Oscar Kokoschka.
Academie voor beeldende kunsten te Tilburg.
Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen.
Studie te Parijs.
Prachtig kleurrijk werk op papier.
In het echt mooier dan op de foto's.
Ruim 50 jaar geleden gemaakt.
Opsturen in overleg.
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Mierlo, Niederlande |
Startzeit | 26-6-2018 um 11:35 |
Endzeit | 3-7-2018 um 22:54 |