Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Technik | Gouache |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 52 x 74 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 73 x 93 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Soort Lijst: Houten lijst .
Opmerkingen: Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
(VK366039)
Zustand | Gut |
Werk is netjes ingelijst. | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eersel, Niederlande |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 20-11-2019 um 16:30 |
Endzeit | 2-12-2019 um 14:58 |