Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 49 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 150 |
Bekend werk van de Belgische kunstenaar Jan Cobbaert. Litho op dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (103/150), en met blindstempel van Rijkscentrum Frans Masereel in Kasterlee. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Rechtsboven aan de achterkant van het blad zit een kleine beschadiging die aan de voorkant te zien is als een miniem kreukje. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed.
Afmetingen: 65cm x 49cm (blad), 57cm x 40cm (beeld)
Zustand | Gut | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Rechtsboven aan de achterkant van het blad zit een kleine beschadiging die aan de voorkant te zien is als een miniem kreukje. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed. | |||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 13-5-2019 um 10:56 |
Endzeit | 20-5-2019 um 19:30 |