Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 65 x 49 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Bekend werk van de Belgische kunstenaar Jan Cobbaert. Litho op dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (103/150), en met blindstempel van Rijkscentrum Frans Masereel in Kasterlee. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Rechtsboven aan de achterkant van het blad zit een kleine beschadiging die aan de voorkant te zien is als een miniem kreukje. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed.
Afmetingen: 65cm x 49cm (blad), 57cm x 40cm (beeld)
État | |||
État | Bon | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen van het blad en er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Rechtsboven aan de achterkant van het blad zit een kleine beschadiging die aan de voorkant te zien is als een miniem kreukje. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk gewoon goed. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-5-2019 à 10:56 |
Heure de fin | 20-5-2019 à 19:30 |