Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Jan Hendriks (1910) uit Gieten (Drenthe). Heel mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 49 cm. x 39 cm. Paneelmaat: 39 cm. x 28 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is op afspraak ook mogelijk.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 20-6-2017 um 22:31 |
Endzeit | 1-7-2017 um 22:31 |