Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Jan Hendriks (1910) uit Gieten (Drenthe). Heel mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 49 cm. x 39 cm. Paneelmaat: 39 cm. x 28 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is op afspraak ook mogelijk.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 20-6-2017 om 22:31 |
Eindtijd | 1-7-2017 om 22:31 |