David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 2004 |
Technik | Aquarell |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 30 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Jetten volgde zijn opleiding aan de kunstacademie Minerva in Groningen. Eeuwenoude verftechnieken en -samenstellingen kregen door Jan weer een nieuwe impuls. Niet op doek maar Jan heeft de keuze gemaakt om op paneel te schilderen. Zijn glaceertechniek komt het beste tot zijn recht op een harde gladde ondergrond. Wat het meest opvalt in zijn werk is het licht. De warmte van het coloriet wordt zo bijna voelbaar. Hier wordt getoverd met licht, kleur en vorm. Figuratie en abstractie wisselen elkaar moeiteloos af. Meestal in een geabstraheerde vorm. Niet alle werk is op paneel, af en toe pakte Jan ook heel graag nog even het kleurpotlood of maakt een aquarel. Jan omschrijft zijn werk zelf als Expressionistisch Kubisme.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Nijmegen, Niederlande | ||