Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 2004 |
Technique | Aquarelle |
Style | Expressionniste |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 30 x 40 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jan Jetten volgde zijn opleiding aan de kunstacademie Minerva in Groningen. Eeuwenoude verftechnieken en -samenstellingen kregen door Jan weer een nieuwe impuls. Niet op doek maar Jan heeft de keuze gemaakt om op paneel te schilderen. Zijn glaceertechniek komt het beste tot zijn recht op een harde gladde ondergrond. Wat het meest opvalt in zijn werk is het licht. De warmte van het coloriet wordt zo bijna voelbaar. Hier wordt getoverd met licht, kleur en vorm. Figuratie en abstractie wisselen elkaar moeiteloos af. Meestal in een geabstraheerde vorm. Niet alle werk is op paneel, af en toe pakte Jan ook heel graag nog even het kleurpotlood of maakt een aquarel. Jan omschrijft zijn werk zelf als Expressionistisch Kubisme.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Nijmegen, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.