Kees van Bohemen - Gerahmte Lithographie: Love Boat – 1981
Huib de Ru - Bleistiftzeichnung: Nackte Dame
Gerard van Rooy - Ets/Aquatinta – 1984
Rob Scholte - Siebdruck, Mass en boteille dans Noscaves – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Jan Jurrien Moolhuizen. (Beilen, Midden-Drenthe 1900-1982 Beilen, Midden-Drenthe) Voorstelling: Laantje met bomen. Gesigneerd linksonder: J.J. Moolhuizen. Afm totaal: 58 cm bij 47 cm. Conditie: Uitstekend. Het wordt extra ingepakt, en aangetekend opgestuurd.
Ort des Objekts | Rotterdam, Niederlande |
Startzeit | 7-1-2018 um 13:14 |
Endzeit | 21-1-2018 um 21:19 |