Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel, gesigneerd rechtsonder. Getiteld en gedateerd linksonder.
Beeld- en bladmaat 30 x 40 cm. Losbladig.
Jan Loots is geboren te Haarlem in 1899 en overleden aldaar in 1990.
Startzeit | 2-8-2015 um 21:46 |
Endzeit | 16-8-2015 um 21:46 |