Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1969 |
Technik | Trockennadel |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 49.5 x 64.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 7/7 eigen druk |
Mooie druk van Jan Montyn. Gesigneerd en eigen druk. De afdruk werk verkeert in goede conditie. In de uiterste witranden hebben een lichte verkleuring, indruk ets zelf zeer goed. De verkleuringen vallen geheel weg bij gebruik van een nieuw passe partout. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde. Afdruk kleiner dan de papiermaat.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 18-10-2023 um 9:24 |
Endzeit | 30-10-2023 um 19:43 |