Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
JAN STRUBE druk van grote kerk in Breda-hand gesigneerd
Is ingelijst in lichte lijst met glas - 26 X 22 cm..
Startzeit | 21-1-2016 um 19:18 |
Endzeit | 26-1-2016 um 19:18 |