Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie prent van Jan Strube. Linksonder getiteld "Grote kerk Breda". Rechtsonder gesigneerd. Afmetingen 25x20cm. Prent in goede staat, heeft alleen kleine verkleuring aan bovenzijde, echter buiten de tekening zelf (zie foto's).
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Esch, Niederlande |
Ort des Objekts | Esch, Niederlande |
Startzeit | 11-3-2017 um 8:26 |
Endzeit | 18-3-2017 um 8:26 |