Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1990 |
Technik | Radierung |
Stil | Straßenkunst |
Thema | Text |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 19 x 27 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Vroeg werk van Jasper Krabbé. Ets op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (21/01/90), met opdracht “voor Hedda van Jas en Gala”. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 27cm x 19cm (blad), 25cm x 16cm (beeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 15-10-2018 um 0:05 |
Endzeit | 29-10-2018 um 19:10 |