Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 55 x 75 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 200 |
Mooie, bekende compositie van de Franse kunstenaar Jean Bazaine (1904-2001). Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/200) en met blindstempel van Cercle Graphique Européen, te dateren eind jaren 70, begin jaren 80. In goede conditie; er zit alleen wat lichte vlekjes in de hoek linksonder, rond de nummering.
Afmetingen: 75cm x 55cm (blad), 71cm x 49cm (beeld)
Zustand | Gut | ||
Er zit alleen wat lichte vlekjes in de hoek rechtsonder, rond de nummering | |||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 28-3-2020 um 16:52 |
Endzeit | 11-4-2020 um 22:40 |