Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 55 x 75 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 200 |
Mooie, bekende compositie van de Franse kunstenaar Jean Bazaine (1904-2001). Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (2/200) en met blindstempel van Cercle Graphique Européen, te dateren eind jaren 70, begin jaren 80. In goede conditie; er zit alleen wat lichte vlekjes in de hoek linksonder, rond de nummering.
Afmetingen: 75cm x 55cm (blad), 71cm x 49cm (beeld)
État | |||
État | Bon | ||
Er zit alleen wat lichte vlekjes in de hoek rechtsonder, rond de nummering | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-3-2020 à 16:52 |
Heure de fin | 11-4-2020 à 22:40 |