Cor Keus - Straße in Scheveningen mit der Frau des Fischers
Han Krug - Zwei Ansichten von Beek, Montferland – Gemischte Techniken
Jan Sirks - Aufzug im Maashaven, Rotterdam 173-JS
Träger | Canvas |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 50 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 52 x 42 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek, surrealistisch werk van Johannes Garst. Olieverf op doek, gesigneerd middenonder. In simpele, maar complementerende houten lijst. Alles in goede conditie, alleen twee kleine zeer oppervlakkige krasjes rechtsonder.
Afmetingen: 52cm x 42cm (incl. lijst), 50cm x 40cm (doek)
Zustand | Gut | ||
Alleen twee kleine zeer oppervlakkige krasjes rechtsonder | |||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 23-9-2020 um 13:46 |
Endzeit | 28-9-2020 um 19:08 |