Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Johannes Martinus Bach (1866-1943)
Olie op doek, gesigneerd rechtsonder
Afmetingen: 70cm x 48cm
Is ingelijst, kan zo aan de muur
verzenden mogelijk
Over hemzelf:
Bach was een zoon van steenhouwer Willem Bach en Petronella Martina Roest. Hij werd opgeleid aan de Ambachtsschool, vervolgens aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij was een leerling van onder anderen Johan Philip Koelman, Frits Jansen, Johan Michaël Schmidt Crans en Herman Johannes van der Weele en gaf later zelf les. Bach schilderde landschappen in de stijl van de Haagse School. Hij maakte ook glas-in-loodramen. Hij was lid van de Pulchri Studio en de Kunstenaarsvereniging Sint Lucas.
Bach overleed op 77-jarige leeftijd in zijn woonplaats Den Haag.
Startzeit | 28-9-2015 um 17:39 |
Endzeit | 9-10-2015 um 19:44 |