Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Johannes Martinus Bach (1866-1943)
Olie op doek, gesigneerd rechtsonder
Afmetingen: 70cm x 48cm
Is ingelijst, kan zo aan de muur
verzenden mogelijk
Over hemzelf:
Bach was een zoon van steenhouwer Willem Bach en Petronella Martina Roest. Hij werd opgeleid aan de Ambachtsschool, vervolgens aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij was een leerling van onder anderen Johan Philip Koelman, Frits Jansen, Johan Michaël Schmidt Crans en Herman Johannes van der Weele en gaf later zelf les. Bach schilderde landschappen in de stijl van de Haagse School. Hij maakte ook glas-in-loodramen. Hij was lid van de Pulchri Studio en de Kunstenaarsvereniging Sint Lucas.
Bach overleed op 77-jarige leeftijd in zijn woonplaats Den Haag.
Heure de début | 28-9-2015 à 17:39 |
Heure de fin | 9-10-2015 à 19:44 |