Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 40 x 50 cm (h x b) |
itemOptions.framed.stretcher.label | 40 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Schilderij van Jan van Lingen (1903 - 1986). Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen: H40 x b50 cm.
Conditie: in redelijke tot goede staat.
Zustand | Gut | ||
Conditie is redelijk tot goed. Zie foto's. | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Hoek van holland, Niederlande | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 9-9-2018 um 11:32 |
Endzeit | 16-9-2018 um 21:26 |