Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel van Kees Franse. Titel: landschap. Afmetingen blad: H35,5 x b48 cm. Afmetingen beeld: H16 x b23 cm. Conditie: in zeer goede staat. Het werk is niet gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 10-2-2018 um 0:23 |
Endzeit | 16-2-2018 um 15:45 |