Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel van Kees Franse. Titel: landschap. Afmetingen blad: H35,5 x b48 cm. Afmetingen beeld: H16 x b23 cm. Conditie: in zeer goede staat. Het werk is niet gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 10-2-2018 om 0:23 |
Eindtijd | 16-2-2018 om 15:45 |