Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Kees Slegt uit 1987. Nummer: 3/20. Afmetingen incl. passe - partout: H40 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H24,5 x b29,5 cm . Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZETS
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 20-9-2017 um 16:04 |
Endzeit | 25-9-2017 um 19:04 |