Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Betreft een indrukwekkende ets van Slegt uit een exclusieve oplage van 10 (!) Dit is exemplaar 5. Het werk verkeert in perfecte staat, heeft een monumentale status en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.
Maat: ca. 90x120 cm met kleine marge rondom.
Startzeit | 21-11-2016 um 7:50 |
Endzeit | 27-11-2016 um 14:50 |