Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Betreft een indrukwekkende ets van Slegt uit een exclusieve oplage van 10 (!) Dit is exemplaar 5. Het werk verkeert in perfecte staat, heeft een monumentale status en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst.
Maat: ca. 90x120 cm met kleine marge rondom.
Heure de début | 21-11-2016 à 7:50 |
Heure de fin | 27-11-2016 à 14:50 |