Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Deze ets (in oplage onbekend), gesigneerd onder links heeft titel
ETS nr. 4 “ Calle que no paso"
1980
afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 17cm x 22 cm
objectafmeting 41,3cm x 51,3cm.
Bij verzending, zonder aluminium wissellijst, afhalen met lijst
Startzeit | 3-5-2015 um 16:46 |
Endzeit | 17-5-2015 um 16:56 |