Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Deze ets (in oplage onbekend), gesigneerd onder links heeft titel
ETS nr. 4 “ Calle que no paso"
1980
afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 17cm x 22 cm
objectafmeting 41,3cm x 51,3cm.
Bij verzending, zonder aluminium wissellijst, afhalen met lijst
Heure de début | 3-5-2015 à 16:46 |
Heure de fin | 17-5-2015 à 16:56 |