Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurets door Kees Spermon
Voorstelling getiteld: 'En gelachen dat we hebben'
Losbladig, beeldmaat 60x49, bladmaat 73x62
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Spermon 1988'
Getiteld in potlood l.o. en genummerd m.o. '6/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 11-3-2018 um 21:19 |
Endzeit | 18-3-2018 um 21:19 |