Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Pentekening van Kees Spermon.. Afmetingen: H18 x B23 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar.. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Linksboven zit een klein vouwtje.
ZZNK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 20-10-2017 um 17:32 |
Endzeit | 7-1-2018 um 19:11 |