Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1997 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 18 x 70 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 44 x 93 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50/50 |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Onze voorkeur bij ingelijst werk gaat echter uit naar het verzenden met een koerier i.v.m. het risico van glasbreuk. Voor Nederland zijn de kosten 32,50 euro. Voor België zijn de kosten 57,50 euro. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Startzeit | 19-4-2024 um 14:06 |
Endzeit | 26-4-2024 um 20:00 |
Ort des Objekts | 's-Gravenzande, Niederlande |