Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originale Farbzeichnung
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Portret Jeanne Verwey-Tilbusscher (Vrouw van de kunstenaar)
Jaartal: 1979
Afmetingen beeld: 31 x 40 cm.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven in verf - Kees Verwey '79
Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst: Ja, achter passe-partout
Lijstformaat: 52 x 63 cm,
Startzeit | 27-3-2016 um 16:11 |
Endzeit | 3-4-2016 um 16:11 |