Herman Brood - Lithographie offset couleur RAY CHARLES de 1993
Pieter de Jode II - Vue sur le Rhin n°2
George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Eau-forte
Anthonie Waterloo - Trois gravures présentant des défauts
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Portret Jeanne Verwey-Tilbusscher (Vrouw van de kunstenaar)
Jaartal: 1979
Afmetingen beeld: 31 x 40 cm.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven in verf - Kees Verwey '79
Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst: Ja, achter passe-partout
Lijstformaat: 52 x 63 cm,
Heure de début | 27-3-2016 à 16:11 |
Heure de fin | 3-4-2016 à 16:11 |