Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraaie aquarel van Kees Verwey voorstellende een stilleven met narcissen.
Gesigneerd linksonder. Te dateren rond 1950.
Beeldmaat 31 x 23 cm. Ingelijst. Lijstmaat 51 x 39 cm.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 8-10-2017 um 21:21 |
Endzeit | 23-10-2017 um 19:21 |