Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
KEES VERWEY (1900-1995)
Gesigneerde en genummerde ets + bijbehorend luxe uitgave "Het Atelier Van Kees Verwey" Gefotografeerd door Nico Koster
Titel: Atelier compositie
Jaartal: 1976
Afmetingen beeld: 15 x 21 cm.
Gesigneerd: Ja, Genummerd 37/50 HC - Kees Verwey
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, achter passe-partout
Lijstformaat: 27 x 34 cm
Dit is een van de 100 genummerde luxe-exemplaren in linnen cassette met een originele, gesigneerde ets. Het boek is niet genummerd, maar de ets wel
ZZZW
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 24-1-2018 um 12:17 |
Endzeit | 7-2-2018 um 12:17 |