Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
KEES VERWEY (1900-1995)
Gesigneerde en genummerde ets + bijbehorend luxe uitgave "Het Atelier Van Kees Verwey" Gefotografeerd door Nico Koster
Titel: Atelier compositie
Jaartal: 1976
Afmetingen beeld: 15 x 21 cm.
Gesigneerd: Ja, Genummerd 37/50 HC - Kees Verwey
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, achter passe-partout
Lijstformaat: 27 x 34 cm
Dit is een van de 100 genummerde luxe-exemplaren in linnen cassette met een originele, gesigneerde ets. Het boek is niet genummerd, maar de ets wel
ZZZW
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2018 à 12:17 |
Heure de fin | 7-2-2018 à 12:17 |