William Malucu - Leidenschaftliches Leben
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Stilleven
Jaartal: 1983
Afmetingen beeld: 40 cm x 54 cm
Oplage: 39 / 100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets / aquatint op geschept papier
Ingelijst: ja, met passe-partout achter glas in zilverkleurige lijst (66 x 79 cm.)
Uitgave: HOME ART 1983
Conditie: In goede staat
Extra info: Kees Verwey heeft zelf rechtstreeks met de kwast verf op de plaat aangebracht om de kleuren nog extra te versterken.
Schilderij het liefst ophalen ivm grootte en glas
Startzeit | 4-9-2015 um 12:01 |
Endzeit | 11-9-2015 um 12:01 |