Romain Malfliet - Dans la rue de Gand
Anton Heyboer - Publication Musée Bommel et van Dam
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Stilleven
Jaartal: 1983
Afmetingen beeld: 40 cm x 54 cm
Oplage: 39 / 100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets / aquatint op geschept papier
Ingelijst: ja, met passe-partout achter glas in zilverkleurige lijst (66 x 79 cm.)
Uitgave: HOME ART 1983
Conditie: In goede staat
Extra info: Kees Verwey heeft zelf rechtstreeks met de kwast verf op de plaat aangebracht om de kleuren nog extra te versterken.
Schilderij het liefst ophalen ivm grootte en glas
Heure de début | 4-9-2015 à 12:01 |
Heure de fin | 11-9-2015 à 12:01 |