Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
*Fraaie tekening uit het jaar 1958 van de Nederlandse kunstenaar Kees Verwey. Betreft een dubbel vrouwsportret van dezelfde vrouw. Haar naam is rechtsonder door de kunstenaar gezet. Werk is volledig gegarandeerd zijnde van Kees Verwey.
*Maten tekening: 50 x 32,5 cm .
*Gesigneerd linksonder. Zonder lijst.
*Conditie is redelijk goed. Is wat verkleurd en heeft wat vlekjes
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
ZZTEK
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 20-1-2018 um 16:03 |
Endzeit | 30-1-2018 um 13:44 |