Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Zelfportet Kees Verwey
Jaartal: 1976 (bijlage bij de luxe uitvoering van het boek "Het atelier van Kees Verwey")
Afmetingen beeld: 54 x 68 cm
Oplage: 46/50. Gedrukt bij Steendrukkerij Piet Clement in Amsterdam
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee, ruime marge rondom
Conditie: In goede staat. (wat plooien ontstaan tijdens de druk, niet zichtbaar in afbeelding)
ZZZW
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 2-4-2018 um 11:01 |
Endzeit | 16-4-2018 um 11:01 |