Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
KEES VERWEY (1900-1995)
Titel: Zelfportet Kees Verwey
Jaartal: 1976 (bijlage bij de luxe uitvoering van het boek "Het atelier van Kees Verwey")
Afmetingen beeld: 54 x 68 cm
Oplage: 46/50. Gedrukt bij Steendrukkerij Piet Clement in Amsterdam
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee, ruime marge rondom
Conditie: In goede staat. (wat plooien ontstaan tijdens de druk, niet zichtbaar in afbeelding)
ZZZW
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-4-2018 à 11:01 |
Heure de fin | 16-4-2018 à 11:01 |