Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Titel: Abstract
Gesigneerd: rechtsonder
Jaartal: 1958
Afmetingen geheel: 70/100 cm
Ingelijst: nee
Materiaal: pastel op karton
Oplage: 1
Conditie: Werk is in goede staat.
Ort des Objekts | Heeze, Niederlande |
Startzeit | 9-9-2017 um 14:56 |
Endzeit | 23-9-2017 um 20:56 |