Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Potloodtekening van Kor Bekker uit 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Titel: gras. Het werk lijkt geinspireerd op "de nul groep". Het woordje gras staat honderden keren achter elkaar geschreven. Afmetingen blad: h58 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: H42 x b35 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Opmerking: het werk lijkt hobbelig maar is dat in werkelijkheid niet. Dit komt door de schrijfrichting van het woord gras.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 24-1-2018 um 21:21 |
Endzeit | 29-1-2018 um 20:26 |