Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Stifttekening op karton van Kor Bekker uit 1974. Het werk is rechtsboven gesigneerd. Titel: watergras. Het werk lijkt geinspireerd op "de nul groep". Afmetingen blad: h50 x b40 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in redelijke staat. De randen zijn vergeeld. In het werk zitten ook wat bruine plekjes.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 24-1-2018 um 21:31 |
Endzeit | 29-1-2018 um 19:31 |