Willem van Leusden - Wäsche im Garten - Ets
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Jan Poortenaar - Edinburgh Castle - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1973 |
Technik | Gravur |
Träger | Metall |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 25 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 32 x 27 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Een zeer fraai werk, techniekdruk op metaal
Het werk is gedateerd 1973
De afmetingen bedragen 27 centimeter bij 32 centimeter
Rechtsonder (ingekrast) gesigneerd Kor Bekker
Het werk is ingelijst in een metalen lijst
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Kloetinge, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Kloetinge, Niederlande |
Startzeit | 1-8-2020 um 15:44 |
Endzeit | 9-8-2020 um 18:45 |