Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets/Aauatint van Leentje Linders uit 1988. Nummer: 32/50. Titel: "Hit that ball" IV. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H32 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H26 x b18.5 cm. Conditie: in zeer goede staat.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2018 um 0:08 |
Endzeit | 19-1-2018 um 22:08 |